המלצות וכתבות

Katava4

23 לאוקטובר 2015 | עיתון סטאר | "התחדשות עירונית באשקלון מתקדמת לאט"

תוכנית פינוי בינוי באשקלון חייבת לקבל תנופה גדולה כדי לעזור גם לאוכלוסיה הותיקה להגיע לעידן של רווחת דיור.

העירייה והממשלה שוקדים עתה לאפשר בניית רבבות דירות חדשות לתושבים החדשים שיגיעו לעיר עם רכישת דירות הפאר של המחר. בדקנו במסלול קידום הרחבת הדיור בשכונות הותיקות. נדמה היה שבנושא הזה - העירייה מתנהלת בקצב שמחייב תנופה.

 

לקריאת הכתבה המלאה

 


28 לאוגוסט 2015 | פורטל אשקלונים | "חוק המיסוי על דירה שנייה: טעות"

הקבלן דידי ימין תוקף את שר האוצר, משה כחלון, שהחליט להעלות את המיסוי לרוכשי הדירות שיש בבעלותם שתי דירות ומעלה & "החוק נעשה מסיבות פופוליסטיות ומתוך צרות עין ואינו נותן פתרון לבעיית הנדל"ן", אומר ימין

"חוק המיסוי החדש על דירות יד שנייה בישראל היא טעות גדולה", אומר הקבלן דידי ימין, הבעלים של חברת הבניה 'נסים ימין', שבונה בימים אלו פרויקטים נחשקים במקומות שונים ברחבי הארץ: בבאר שבע, בבת ים והרצליה.  לטענתו של דידי ימין, חבר בארגון הקבלנים באשקלון, החוק החדש שהגה שר האוצר הנכנס, משה כחלון, הינו בכייה לשנים הקרובות ואינו משרת כלל את האינטרס הציבורי להורדת מחירי הדירות. "זהו פתרון של עצלנים", מוסיף דידי ימין בעניין הטעות של שר האוצר ותוקף את ההחלטה. "דיברתי עם הרבה יזמים וקבלנים קולגות, והדעה הרווחת שהחוק הזה אינו משרת אף אחד. החוק הזה נעשה בעיקר מסיבות פופוליסטיות ומתוך צרות עין כלפי אותו ציבור רוכשי דירות שיש בבעלותם שתי דירות ויותר. למשקיעים אין אלטרנטיבה אחרת חוץ מלהשקיע בדירה. זה ממש לא דבר רע לקנות דירה להשקעה, כיוון שתמיד יהיו שוכרי דירות. לא לכולם יש אפשרות לרכוש דירה אז למה לא לאפשר לשוכרים להתגורר בדירות חדשות", שואל ימין.  

לקריאת הכתבה המלאה


 

הדמיה של "פורטה דל סוך" בפרויקט "פינוי בינוי"4 בפברואר 2015 | פורטל תיירות דרום | 'פינוי בינוי' ב'פורטה דל סול' באשקלון

פרויקט 'פינוי בינוי' של 'פורטה דל סול' באשקלון, שבמסגרתו יחודשו בניינים וותיקים ברחוב אבא אחימאיר סמוך לחוף הים באשקלון, ביוזמת חברת 'ניסים ימין' – יוצא לדרך. ראש העיר, איתמר שמעוני: " צריך לחדש את הישן ולהביא את החדש לעיר."

הפגישה התקיימה היום (רביעי) בין היזם, דידי ימין וצוותו, לראש העיר, איתמר שמעוני, ונציגי הנהלת העירייה הנוגעים בדבר הוצגו תוכניות במסגרת הפרויקט "פינוי בינוי" באשקלון.

במסגרת הפרויקט הישן 'פורטה דל סול', יחודשו הבניינים הוותיקים ברחוב אבא אחימאיר סמוך לחוף הים, ב-4 בניינים חדשים, ביוזמת חברת 'ניסים ימין', הנמצאת בבעלות דידי ימין.

בנייני "פורטה דל סול" הישנים.התוכנית הוצגה בפני ראש העיר והיא צפויה להפוך את 4 הבניינים הקיימים, שמצבם הפיזי גרוע, לארבעה בניינים חדשים מודרניים, שיכללו 432 יחידות דיור, שיישבנו בסטנדרד גבוה, בעלות חדרים ממוגנים. הבניינים החדשים יכללו קומת מסחר ויוכשרו שטחי חניה בסמוך.

לדברי היזם, דידי ימין, רוב הדיירים במקום כבר הביעו נכונות למהלך זה ומברכים עליו.

"אנו מברכים על הרצון לקדם את הפרויקט, נפעל עם הצוותים המקצועיים של העירייה ונצא לדרך", אמר ימין.

לקריאת הכתבה המלאה    


  

15 לאפריל 2010 | פורטל אשקלונים | ימין את ג'אן בונים בהרצליה

חברת 'ימין את ג'אן' שאחראית על מספר פרויקטים מובילים באשקלון וסביבתה, מתרחבת לאזור המרכז.כעת בונה החברה פרויקט יוקרה בהרצליה.

חברת 'ימין את ג'אן', בבעלותם של היזמים דידי ימין וניסים ג'אן, שבנו מספר רב של פרויקטים בעיר אשקלון ומחוצה לה, ביניהם פרויקט M היוקרתי והמבוקש, מתחילים בימים אלו תכנון של פרויקט חדש בהרצליה. 

הפרויקט החדש ייבנה בשטח מרכזי בהרצליה, בסמוך לקניון המוביל 'שבעת הכוכבים'. במסגרת הפרויקט ייבנה בניין בן 20 יחידות דיור, כאשר יוקם תחתיהן חניון תת קרקעי. 

לקריאת הכתבה המלאה


  

Katavot