אודות הקבוצה

קבוצת ימין ניסים היא קבוצה בבעלות פרטית של משפחת ימין שבסיסה באשקלון, בעלת רישיון קבלן רשום – סיווג ג' 5 (בלתי מוגבל).
החל מסוף שנות ה- 80 החברה פעילה כחברה יזמית מבצעת ובסיס הצמיחה שלה הוא ביצוע פרויקטים ייחודים הן בתחום המגורים והן בתחום המסחר, המשרדים והמלונאות. כל הפרויקטים מבוצעים בשיטות מתקדמות, כאשר הדגש מושם על מקצועיות, אדיבות, אמינות ויחס אישי וחם עם הלקוחות היוצר באופן טבעי את תופעת "חבר מביא חבר".
את הפרויקטים של הקבוצה ניתן לראות בערים השונות, כאשר הקבוצה מלווה כל פרויקט החל משלב רכישת הקרקע והתכנון הבלתי מתפשר, דרך שלבי ביצוע הבניה, האיכות, רמת הגימור והשיווק ועד מסירת הדירות לרוכשיהן ומתן אחריות מלאה לכל תקופת הבדק ואף לאחריה.
בחברה כ- 50 עובדים, לרבות מהנדסים, מנהלי עבודה, צוותי ביצוע שירות לקוחות ועובדי מטה ובנוסף קבלני משנה שעובדים איתה שנים רבות.
לאחרונה הוקמה חברה חדשה בתוך הקבוצה לקידום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 ופינוי – בינוי הנקראת ימין יהלום יזמות בע"מ, בהנהלת האדריכל הוותיק אלי יהלום מי שכיהן בעבר כמהנדס העיר אשקלון וכמהנדס העיר ראשון לציון.

קבוצת ימין ניסים מורכבת ממספר תאגידים וביניהן

ימין ניסים חברה לבנין ופיתוח בע"מ

בנייה, התחדשות עירונית וקידוחי מחקר

ערכי הקבוצה

קבוצת ימין ניסים

אמינות

הקבוצה מקפידה לשמור על מסורת האמינות של "קבוצת ימין ניסים" תוך שהיא פועלת בשקיפות וביושר.

בטחון

פעילות הקבוצה ועסקיה המוצלחים מעניקים לה כושר ביצוע, חוסן כלכלי ויכולת קבלת מימון בנקאי לכל פרויקט שיוחלט עליו. כל אלה מאפשרים לה לפעול בביטחון וללא חשש על מנת לקדם כל פרויקט על כל שלביו, עד לסיומו ואיכלוסו המוצלח.

מקצועיות

כל הפרויקטים מלווים אישית על ידינו תוך העסקת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אדריכלים, מהנדסים, יועצים, מודדים, כלכלנים, שמאים, עורכי דין וכל גורם מקצועי נדרש אחר.

איכות ומצוינות

הקבוצה שואפת לאיכות ומצוינות בכל התנהלותה, לקידום פרויקטים מורכבים גם בהתחדשות עירונית, תוך חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, למיצוי מלוא הפוטנציאל במהירות וביעילות מול מוסדות התכנון.

נאמנות ושירות

הקבוצה רואה בכל פרויקט שלה לא רק פרויקט בנייה כלכלי אלא כשליחות ציבורית חברתית ולכן היא פועלת תמיד כנאמנה של הדיירים, מעניקה יחס אישי ובעלת מחויבות אישית גדולה כלפי כל דייר ורוכש.